Deze zuidwest georiënteerde bouwgrond met een oppervlakte van 872 m² is gelegen te Drongen. Het perceel is gelegen in een verkaveling waardoor, rekening houdend met de officiële bestemming in agrarisch gebied, de opbouw van een woning mogelijk is zonder bestemmingswijziging. Dit perceel is zeer vlot bereikbaar dankzij de goede ontsluiting met de E40. De bouwgrond is geschikt voor het bouwen van een open bebouwing (landelijk karakter) met een maximale diepte van 20 m op het gelijkvloers en 15 m op de verdieping. Op deze grond kan een woning geconstrueerd worden, afgewerkt met een zadeldak en een kroonlijst van maximaal 6 m.
Een eventuele afzonderlijke garage kan opgericht worden op minstens 20 m achter de voorbouwlijn, met een maximale oppervlakte van 32 m². Verder is er een zijdelings bouwverbod van 4 m beginnend vanaf de perceelsgrens van aanpalende percelen.
In de tuinzone achter de woning kan een constructie (berging, serre…) worden opgericht op minstens 30 m van de voorbouwlijn met een maximale hoogte van 3,5 m. Verder zal het bijgebouw dienen afgewerkt te worden met dezelfde materialen als het hoofdgebouw.
Dit perceel biedt dus een mooie kans voor het bouwen van een open gezinswoning in een groene en vlot bereikbare omgeving. Er is tevens geen bouwverplichting wat betekent dat u vrij bent te kiezen wanneer u uw droomwoning bouwt.
Groot perceel
geschikt voor het bouwen van een open bebouwing
Ruime, zonnige tuin
met zuidwestelijke oriëntatie
Sterke mobiliteit
dankzij de goede ontsluiting met de E40
De klassieke methode met een vaste vraagprijs
Stap 1: chronologisch invullen van de bezoekdagen
Voor de verkoop van deze eigendom werken we met een vaste vraagprijs die tot stand kwam na een objectieve waardebepaling. Er is dus geen tweede kans voor een hoger bod boven de vraagprijs.
Aangezien deze eigendom verkocht is van zodra iemand de vraagprijs biedt, hechten we er een groot belang aan om de bezoekdagen chronologisch in te vullen. Zo krijgt iedereen een eerlijke kans en zijn de spelregels duidelijk.
Stap 2: geen biedsystemen, de vraagprijs is verkocht
Het staat iedereen vrij om een voorstel te doen ook onder de vraagprijs. We leggen elk voorstel voor aan de eigenaar(s) en koppelen spoedig terug. Van zodra iemand een voorstel doet van de vraagprijs, zonder voorwaarden, is de verkoop gesloten.
Iedereen behoudt het recht om zijn voorstel op ieder ogenblik uit te brengen, ook vóór de eerste bezoekdag. In dat geval zal de koper de eigendom niet hebben bezichtigd voorafgaand aan zijn aankoop, dit om de chronologische volgorde van de bezoekdagen steeds te respecteren.
Oppervlakte perceel:872 m²
Algemene staat:Groot perceel
Verkavelingsaanvraag:Ja
Voorkooprecht:Nee
Gevalideerd as-builtattest:Nee
Stedenbouwkundige bestemming: Agrarisch gebied
Overstromingsgevoeligheid:
P-score:
Klasse A
Afgebakende oeverzone: Niet van toepassing
Beschermd erfgoed: Nee
Dagvaarding:
Nee
Ligging
Vlot bereikbare bouwgrond in Drongen
Dit perceel is zeer vlot bereikbaar dankzij de goede ontsluiting met de E40
Onze jarenlange ervaring, technische kennis, enorme klantenbestand en bedrevenheid in professionele publiciteit maakt van het Landbergh-team uw ideale partner bij de bemiddeling bij elke vastgoedtransactie.
Blijf als eerste op de hoogte van vastgoed in je buurt
Bewaar je zoekopdrachten en favorieten
Als eerste op de hoogte van infomomenten en kijkdagen
Om je zoekopdracht te bewaren dien je aan te melden met je Landbergh account.
Nog geen account? dan kan je je snel en eenvoudig registreren.
Ik heb al een account
Ik heb nog geen account
Onze jarenlange ervaring, technische kennis, enorme klantenbestand en bedrevenheid in professionele publiciteit maakt van het Landbergh-team uw ideale partner bij de bemiddeling bij elke vastgoedtransactie.
Blijf als eerste op de hoogte van vastgoed in je buurt
Bewaar je zoekopdrachten en favorieten
Als eerste op de hoogte van infomomenten en kijkdagen