Guillian Fonteyne
09 278 78 79
Te koop bij Landbergh: Appartement in centrum Aalter
Description
Dit instapklare appartement is gesitueerd op de derde verdieping van residentie Hof Van Praet, gelegen in het bruisende Aalter. Het appartement geniet een bijzonder gunstige ligging met een vlotte verbinding tot het oprittencomplex van de E40. Dankzij de centrale ligging zijn scholen, winkels, diensten, sportfaciliteiten en het openbaar vervoer slechts een wandel- of fietstocht verwijderd. Daarnaast kan u het appartement terugvinden in een groen rustpunt, het Warandapark, in het hart van de gemeente.
Het appartement biedt een bewoonbare oppervlakte van ca. 62 m² en is ingedeeld als volgt: via de inkomhal met gastentoilet, heeft men toegang tot de lichtrijke leefruimte met zit- en eetgedeelte en de geïnstalleerde, open keuken met berging. De leefruimte staat in directe verbinding met het terras. Via de inkomhal heeft men eveneens toegang tot de badkamer, voorzien van een douche en lavabo en de ruime slaapkamer met ingebouwde kasten.
Op heden is het appartement reeds verhuurd, wat interessant is voor investeerders. Indien men dit aankoopt voor een eigen bewoning, zal men rekening moeten houden met de wettelijke opzegvoorwaarden.
EPC: 145 kWh/m² / CV op aardgas / EK conform / Stedenbouwkundige inlichtingen en bodemattest in aanvraag
Benieuwd naar dit instapklaar appartement in Aalter? Maak een afspraak via tyana@landbergh.be of 09 278 78 79
Caractéristiques
- Référence: VK22028
- Type: Appartement
- Année de construction: 2010
- Revenu cadastrale: € 601
- Surface habitable: 62,00 m²
- Superficie du terrain: 62,00 m²
- Etat général: Très bon
- Meublé: Non
- Permis de construction: Oui
- Droit de préemption: Non
- La sensibilité à l'inondation: Zone non inondable
- Zone riveraine délimité: Pas d’application
- Patrimoine inventorié: Non
- Patrimoine protégé: Non
-
Installations:
- Electricité, Gaz naturel, Eau de ville, Téléphone, Distribution, Egouts, Internet, Vidéophone
-
Environement:
- Centre, Environs école, , Tranquille,
- Enseignement: Enseignement secondaire, Enseignement primaire
- Grand magasins: Aldi, Colruyt, Delhaize, Spar
- Transport: Gares
- Santé: Médecin de famille, Pharmacien, Dentiste
-
EPC ref 20200928-00023117981-RES-1
-
EPC0145999
Documents
Adresse
Hof van Praet 119880 Aalter
Coûts mensuels estimés
Prix d'achat total:
€ 206.410
Montant mensuel: / mois
-
Taxes communales: download pdf
Coûts d'achat estimés
Prix de base |
€ 197.000 |
Taxes d’immatriculation (3%) |
€ 5.910 |
Coûts frais de notaire |
€ 3.500 |
Prix d'achat total | € 206.410 |
Aménagement
Espace | Quantité | Etage | SurfaceSurface |
---|---|---|---|
Chambre à coucher |
1 |
3 |
12 m² |
Cuisine |
1 |
3 |
5 m² |
Salle de bains |
1 |
3 |
6 m² |
Salle de séjour |
1 |
3 |
26 m² |
Terrasse |
1 |
3 |
5 m² |
Débarras |
1 |
3 |
2 m² |
Toilettes |
1 |
3 |
1,5 m² |
Inkomhal |
1 |
3 |
5 m² |